گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > برگزاری جشن عید سعید فطر در ایروان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جشن عید سعید فطر در ایروان

مراسم جشن عید سعید فطر با حضور جمعی از ایرانیان مقیم ایروان، تجار و بازرگانان،کارکنان سفارت و نهادهای دولتی و با هنرنمایی دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید فهمیده و اجرای زیبای گروه تواشیح لیله القدر عصر پنج شنبه 1398/03/16 در سالن اجتماعات سفارت کشورمان در ایروان برگزار گردید.

تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و نوای دلنشین سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گر این مراسم بود. در ادامه گروه تواشیح لیله القدر با اجرای زیبا و دلنشین خود فضای دلنشینی را برای حضار شرکت کننده در این مراسم فراهم آوردند.

در مراسم یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی گروه سرود دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید فهمیده نیز با اجرای چندین ترانه شاد و نواختن موسیقی ایرانی فضای فرح بخشی را بوجود آوردند.

تقدیر از زحمات و تلاش های معلمین و مدیران مدرسه سفارت در پایان ماموریت خود در ایروان و اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقه فوتبال جام رمضان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در پایان این مراسم ضمن تبریک این عید سعید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به ایرانیان مقیم ارمنستان، از اجرای هنرمندانه گروه لیله القدر و دانش آموزان مجتمع شهید فهمیده تشکر و قدردانی نمودند.

در پایان این مراسم از میهمانان و شرکت کنندگان در این عید بزرگ اسلامی پذیرایی بعمل آمد.


٠٩:٥١ - جمعه ١٧ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٥٧٤٧٠٨    /    تعداد نمایش : ٣٩اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران