گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > توسعه همکاری بین فدراسیون های تیراندازی ایران و ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

توسعه همکاری بین فدراسیون های تیراندازی ایران و ارمنستان

جناب آقای دادگر رئیس محترم فدراسیون تیراندازی که به منظور توسعه همکاری های ورزشی بین جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان به ایروان سفر نموده است، روز پنج شنبه 1398/03/09 با جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ایروان ملاقات نمودند.

در این ملاقات آقای دادگر ضمن ارائه گزارشی از ملاقات ها و دیدارهای خود با مسئولین ورزشی در ارمنستان از اقدام این فدراسیون جهت برگزاری اردوهای مشترک و دیدارهای دوستانه با تیم تیراندازی ارمنستان در آینده نزدیک خبر دادند.

جناب آقای سجادی نیز در این دیدار ارمنستان را کشوری با تواناییها و ظرفیت های مناسب در زمینه توسعه رشته های مختلف ورزشی توصیف نمودند و افزودند طی سالهای گذشته ارمنستان توانسته محل مناسبی برای برگزاری دیدارهای دوستانه تیم های مختلف ورزشی ، برگزاری اردو های مشترک، تبادل اساتید ورزشی بین دو کشور و... در ایران معرفی گردد.

سفیر محترم کشورمان فعال سازی بخش های بین الملل فدراسیون های ورزشی ایران و ارتباط با فدراسیون های مشابه در ارمنستان را خواستار شده و آمادگی سفارت کشورمان را جهت برنامه ریزی سفر، برگزاری اردو و انجام دیدارهای دوستانه هر تیم ورزشی ایرانی با ارمنستان را اعلام نمودند. 


١٧:٢٠ - پنج شنبه ٩ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٥٧٣٨٧٢    /    تعداد نمایش : ٣٦اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران