گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > برگزاری جشن نوروز و آغاز بهار طبیعت در سفارت


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جشن نوروز و آغاز بهار طبیعت در سفارت

همزمان با آغاز سال جدید و فرارسیدن بهار طبیعت مراسم عید باستانی نوروز روز پنج شنبه 1398/01/01 با شرکت کارکنان نهادها و سازمان های ایرانی و ایرانیان مقیم ارمنستان و حضور جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ایروان برگزار گردید.

در این دیدار نوروزی جناب آقای سجادی با تبریک سال جدید و عید نوروز، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را گرامی داشتند و با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام « رونق تولید » از جانب مقام معظم رهبری، از کلیه کارکنان سفارت و دیگر نهادهای ایرانی مستقر در ارمنستان خواستند با تلاش مضاعف و برداشن گام های بزرگ کشور و انقلاب را در مسیر پیشرفت و توسعه بیشتر قرار دهند.

سفیر محترم کشورمان توسعه میهن اسلامی را مرهون تلاش شبانه روزی آن دسته از علاقمندان و دلسوزان ایرانی دانستند که با تکیه بر توان داخلی و اعقتاد به ارزش های اسلامی، نام ایران را در جهان و سازمان های بین المللی سربلند نگه داشته اند.

جناب آقای سجادی ایران را کشوری صلح دوست و حامی امنیت در منطقه و جهان دانستند و با اشاره به سفر اخیر نخست وزیر ارمنستان به تهران، جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان را کشورهای دوست و همسایه توصیف نمودند که همواره در سختی ها و مشکلات در کنار یکدیگر خواهند بود.

خواندن شعر و ترانه توسط تعدادی از دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید فهمیده و برخی از ایرانیان مقیم بخش پایانی مراسم جشن نوروزی در سفارت کشورمان در ایروان بود که با استقبال و همراهی شرکت کنندگان همراه بود. 


١٥:٣٧ - چهارشنبه ٧ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٥٦٣٣٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٩اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران