گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > حضور قهرمانان نوجوان تیم کشتی ایران در ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

حضور قهرمانان نوجوان تیم کشتی ایران در ارمنستان

پیرو قهرمانی تیم کشتی سینا صعنت ایذه جمهوری اسلامی ایران در رقابت های بین المللی ارمنستان، سرمربی و کشتی گیران این تیم روز یکشنبه 6/8/1397 با جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ایروان دیدار نمودند.

در این ملاقات آقای ملک محمد بویری سرمربی تیم نونهالان و نوجوانان سینا صنعت ایذه با اشاره به سطح کیفی مطلوب مسابقات گفت حدود 350 کشتی گیر در قالب 15 باشگاه از جمهوری اسلامی ایران، ارمنستان، روسیه و گرجستان در شهر گیومری ارمنستان طی دو روز به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان تیم کشورمان با کسب 3 مدال طلا، دو نقره و دو برنز مقام اول این دوره از رقابت ها را بدست آورد و تیم های روسیه و گرجستان به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

در این دیدار جناب آقای سجادی با اشاره به اینکه سلامت روحی افراد جامعه و بویژه ورزشکاران در گرو سلامتی جسمی آنان است افزودند برای تربیت یک ورزشکار در سطح قهرمانی خانواده ها و مسئولین ورزشی کشور بایستی نسبت به تهیه امکانات، مربیان خبره و بویژه تغذیه ورزشکاران اهتمام جدی داشته باشند تا ورزشکاران ایرانی بتوانند سکوهای قهرمانی جهان را در رشته های مختلف ورزشی کسب نمایند.

سفیر محترم کشورمان توجه همزمان به سلامت جسم و روح و همچنین تحصیل و یادگیری زبان های خارجی را لازمه موفقیت ورزشکاران ایرانی در میادین جهانی دانستند و افزودند در صورتی که ورزشکار ایرانی مسلح به دانش روز و زبان خارجی باشد، خواهد توانست از حق خود در میادین ورزشی دفاع نموده و به شایستگی پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را در جهان به اهتزاز درآورد. در این دیدار جناب آقای سجادی ضمن اهدای لوح تقدیر به سرمربی این تیم، هدایایی به رسم یادبود به ورزشکاران شرکت کننده در این رقابت ها اهدا نمود.


١٤:٢٥ - يکشنبه ٦ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٥٤٢٢٢٨    /    تعداد نمایش : ٧٣اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران