گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > آغاز توسعه همکاری استان آرارات ارمنستان با استان گیلان


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز توسعه همکاری استان آرارات ارمنستان با استان گیلان

امروز سه شنبه 24 مهرماه 1397 آقای گاریک سرکیسیان استاندار آرارات جمهوری ارمنستان با جناب آقای سیدکاظم سجادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایروان در محل سفارت دیدار و گفت‌و گو کرد. در این دیدار که همراه با ضیافت نهار بود جناب آقای سید کاظم سجادی با اشاره به سفر موفقیت آمیز جناب آقای سرکیسیان به استان گیلان ، خواستار پیگیری و عملیاتی شدن توافقات صورت گرفته در سفر ایشان به استان گیلان شد و گسترش همکاری‌های استانی بین دو کشور بویژه بین استان گیلان جمهوری اسلامی ایران و استان آرارات ارمنستان را زمینه ساز توسعه در روابط دوجانبه برشمرد.

سفیر کشورمان با اشاره به سفر اخیر استاندار به استان گیلان و دیدار با استاندار و سایر مقامات این استان ، خواستار توسعه همکاری‌های بین استانی در بخش های کشاورزی، دامپروری، پرورش ماهی و توسعه گردشگری شد.

آقای گاریک سرکیسیان استاندار آرارات هم در این دیدار ضمن تشکر از میزبانی گرم استاندار گیلان و استقبال از توسعه همکاریهای استانی، ضمن دعوت از استاندار گيلان و رئيس منطقه آزاد تجاري صنعتي انزلي ، آمادگی خود را برای ميزباني از هيات أستان گيلان در آینده نزدیک و اجرایی کردن توافقات صورت گرفته اعلام کرد.

شایان ذکر است در این دیدار ، تجاری که از استان آرارات همراه استاندار به استان گیلان سفر نموده بودند نیز حضور داشتند و ضمن ابراز رضایت از انجام سفر آمادگی خود را برای توسعه و گسترش مبادلات تجاری با تجار استان گیلان اعلام داشتند.دانلود فايل : IMG-20181016-WA0000.jpg ( 193KB )


١٧:٢٨ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٤٠٤٦٥    /    تعداد نمایش : ٧٦اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران