گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > پیام تسلیت رئیس جمهور و نخست وزیر ارمنستان به مناسبت حادثه تروریستی اهواز


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسلیت رئیس جمهور و نخست وزیر ارمنستان به مناسبت حادثه تروریستی اهواز

رییس جمهور و نخست وزیر ارمنستان طی ارسال پیام های جداگانه ای حادثه تروریستی در شهر اهواز را به جناب آقای دکتر روحانی و ملت ایران تسلیت گفتند.

جناب آقای پاشینیان نخست وزیر محترم ارمنستان به دلیل حمله تروریستی که امروز در شهر اهواز ایران صورت گرفت و در پی آن تعدادی از هموطنان عزیزمان کشته و مجروح شدند، پیامی خطاب به رئیس جمهور محترم کشورمان ارسال کرد.

بنا به گزارش سرویس خبری دولت، در این پیام آمده است :"در کمال تاسف در مورد حمله تروریستی در شهر اهواز جمهوری اسلامی ایران که در پی آن تعداد زیادی کشته و مجروح به همراه داشت مطلع شدم. چنین اعمال غیر انسانی بار دیگر این باور ما را تایید می نماید که باید تمامی قدرت های بین المللی در مبارزه علیه این بلا متمرکز شوند.

در ادامه این پیام آمده است:ضمن محکومیت شدید، برای بازماندگان کشته شدگان آرزوی مقاومت و روحیه قوی و برای مجروحان، خواستار بهبودی عاجل را دارم". جناب آقای سرکیسیان، رییس جمهور محترم ارمنستان نیز با ارسال پیام جداگانه ای به جناب آقای دکتر روحانی رییس جمهور محترم کشورمان نیز تسلیت گفته است.

در پیام رییس جمهور محترم ارمنستان آمده است:"ضمن محکومیت تروریسم و افراط گرایی به جنابعالی و ملت دوست ایران تسلیت عرض می نمایم. برای مجروحان حادثه آرزوی بهبودی هر چه زودتر و برای بازماندگان کشته شدگان آرزوی مقاومت و روحیه قوی دارم".


٢٢:٢٤ - شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٦١٦٩    /    تعداد نمایش : ١٢٠اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران