گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > تلاش کارشناسان ایران و ارمنستان جهت پايش آلودگي رودخانه ارس


  چاپ        ارسال به دوست

تلاش کارشناسان ایران و ارمنستان جهت پايش آلودگي رودخانه ارس

اعضای هیات ایرانی بیست و سومین نشست کارشناسان جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان در خصوص پایش، کاهش و رفع آلودگی رودخانه ارس که از روز چهارشنبه در ایروان برگزار گردیده است، روز پنجشنبه 14/06/1397 میزبان جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ارمنستان بودند.

در ابتدای این دیدار جناب آقای مهندس غلامی رئیس هیات ایرانی گزارش كوتاهي از مذاکرات صورت گرفته با طرف های ارمنی، اقدامات و تفاهم های بدست آمده را باستحضار سفیر محترم کشورمان رساندند.

در ادامه این دیدار جناب آقای سجادی ضمن تشكر از تلاش هاي هيئت اعزامي و با تاكيد بر اینکه بيش از هر چيز ما بايد به دنبال وحدت رويه و هم سو شدن متوليان اين موضوع در داخل كشور باشيم افزودند متاسفانه در كشور ما هر بخش تنها دغدغه حوزه خودش را مطرح مي كند این در حالي است كه اين دغدغه ها ابتدا بايد تجميع شده و سپس بر اساس منافع ملي و به وسيله يك سخنگوی واحد بيان گردد.

سفیر محترم کشورمان در ادامه افزدند در حال حاضر فرصت همكاري با ارمنستان در تمام حوزه ها نظیر اقتصاد، كشاورزي و زيست محيطي فراهم شده و ما بايد پيش از تبديل شدن اینگونه فرصت ها به تهديد، از آنها بهره برداري نماییم.


١٨:٣٩ - پنج شنبه ١٥ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٣٦٩١    /    تعداد نمایش : ١٠١اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران