گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > مراسم تقدیر از زحمات معلمین مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تقدیر از زحمات معلمین مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان

مراسم تقدیر از تلاش ها و زحمات معلمین مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان (مدرسه سفارت) روز چهارشنبه 14/06/1397 با حضور معلمین، کارکنان و مدیران این مجتمع و جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان در ارمنستان در سالن امام خمینی (ره) سفارت برگزار گردید. 
در ابتدای این مراسم جناب آقای محمودوند مدیر مجتمع مذکور ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مدرسه سفارت طی دو سال گذشته از پیگیری ها و تلاش های سفیر محترم کشورمان در برطرف کردن مشکلات معلمین و کارکنان، بوجود آوردن جو صمیمی و دوستانه بین کارکنان مجتمع و دیگر نهادهای ایرانی مقیم ایروان و همچنین ارائه تسهیلات رفاهی و معیشتی برای معلمین تشکر و قدردانی نمودند. 
مدیر محترم مجتمع آموزشی شهید فهمیده ایروان در ادامه با اعلام اینکه بدلیل این حمایت ها و تلاش ها طی دو سال گذشته معلمین و کادر آموزشی مجتمع توانستند در محیطی آرام و پرنشاط به اهداف تعیین شده آموزشی دست یابند افزود در نتیجه این همدلی های ایجاد شده سه نفر از دانش آموزان این مدرسه توانستند در آزمون کشوری تیزهوشان جزء 50 دانش آموز نخبه کشور انتخاب گردند. 
در ادامه این مراسم جناب آقای سجادی نیز ضمن تشکر از خدمات و تلاش های معلمین و مدیران این مجتمع طی دوران ماموریت، پشتکار و فعالیت گروهی معلمین را رمز موفقیت مجتمع در رسیدن به اهداف تعیین شده دانستند و افزودند کارنامه موفق اقدامات صورت گرفته در مدرسه سفارت در ایروان و رضایت مسئولین سرپرستی مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش در نتیجه همراهی و همکاری معلمین و مدیران این مجموعه بوده که توانستند با داشتن ارتباطات مناسب با والدین دانش آموزان، سفارت و همچنین وزارت علوم و آموزش ارمنستان به این افتخارات نائل گردند. 
سفیر محترم کشورمان وظیفه و کار معلمین را خطیر و پرچالش عنوان نمودند و افزودند بقا و دوام یک جامعه و رسیدن فرزندان ایران اسلامی به قله های موفقیت در عرصه های گوناگون علمی و پژوهشی نتیجه خدمت صادقانه آن دسته از معلمینی است که توانسته اند رسالت آموزشی خود را به خوبی بانجام رسانند و انتظار داریم در آینده نیز شاهد موفقیت های چشمگیر دیگر معلمین که در این مدرسه فعالیت خواهند نمود باشیم. 
در پایان این دیدار سفیر محترم کشورمان ضمن اعطای لوح تقدیر و اهدای هدایایی از زحمات معلمین و مدیران مجتمع آموزشی شهید فهمیده تشکر نمودند.


دانلود فايل : 5462.jpg ( 130KB )


١٨:١٩ - چهارشنبه ١٤ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٣٥٣٨    /    تعداد نمایش : ١٤٨اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران