گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > دیدار اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران از مدرسه شماره 200 شهر ایروان


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران از مدرسه شماره 200 شهر ایروان

گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران روز شنبه 10/06/1397 در مراسم آغاز سال تحصیلی در جمهوری ارمنستان، از مدرسه شماره 200 شهر ایروان بازدید نموده و با فعالیت این مرکز آموزشی آشنا گردیدند.

در ابتدای این مراسم مدیر این مدرسه ضمن خیرمقدم به هیات ایرانی، آغاز سال تحصیلی را به دانش آموزان و اولیای آنان تبریک گفته و برای دانش آموزان در سال جدید تحصیلی آرزوی موفقیت نمود. سپس دانش آموزان اقدام به اجرای برنامه های نمایشی و شعرخوانی پرداخته و در کلاس های درس حاضر شدند.

نمایندگان محترم شورای اسلامی پس از اتمام مراسم افتتاحیه از بخش های مختلف مدرسه شماره 200 بازدید نموده و پس از آن با شرکت در نشستی با حضور مدیران و معلمان این مرکز آموزشی و بویژه معلمان زبان فارسی با نحوه مدیریت و ساختار آموزشی این مدرسه آشنا گردیدند.

در پایان این دیدار نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با معلمان زبان فارسی به گفتگو پرداخته و با نحوه آموزش، منابع درسی و تعداد کلاس های آموزش زبان فارسی در جمهوری ارمنستان آشنا شدند. در انتهای این دیدار نیز دانش آموزان قطعه های از اشعار فارسی را قرائت نموده و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران را بطور جمعی اجرا نمودند.


١٠:٣٦ - دوشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٢٩٦١    /    تعداد نمایش : ٩٥اداره کل ارزیابی و نظارت

کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران